NASZA PRODUKCJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB

10.000 m²

DRUKU W SYSTEMIE 3 zmianowym

22

lata doświadczenia

1500 m²

powierzchni produkcyjnej

KNOW-HOW

WYSZKOLONA KADRA I ZAAWANSOWANE
OPROGRAMOWANIE ZARZĄDZAJĄCE

Naszym największym atutem jest doświadczona kadra. To pracujący dla nas profesjonaliści pomagają nam tworzyć tak ciekawą i zróżnicowaną ofertę – bogaty wachlarz usług produkcyjnych oraz szeroki zakres działalności. Dzięki nim możemy być rzetelnym dostawcą w systemie private-label. Zaawansowane systemy informatyczne, kolejkowanie zamówień, kontrola jakości na każdym etapie produkcji, półautomatyczne pakowanie – to gwarancja dobrej i trwałej współpracy. Zapraszamy do powierzenia nam zamówień do kompleksowej realizacji. My zajmiemy się nimi, a Ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu pomysłom, sprzedaży i marketingowi.

[ druk ekologiczny ]

HP Latex 1500

HP Latex 1500 to przede wszystkim szybki wydruk CMYK dla aplikacji o szerokości do 3.2m. Zastosowana ekologiczna technologia gwarantuje utrzymanie tej samej jakości za każdym razem. Szerokość robocza maszyny pozwala na zastosowanie tzw „DUAL-ROLL” co pozwala drukować dwie rolki tego samego materiału w tym samym czasie.

[ druk ekologiczny z bialym pigmentem ]

HP Latex 800 W

Urządzenie HP Latex 800 W to możliwość zadruku CMYK + White, która pozwala uzyskać wysoką jakość oraz niestandardowe efekty np. drukując białym pigmentem na ciemnych materiałach lub poddruk punktowy na foliach przeźroczystych. Biały pigment dodatkowo pozwala na wyraźne podbicie koloru. Bardzo ciekawe efekty można uzyskać stosując nośniki metalizowane np. folie lub tapety GOLD / SILVER / COOPER.

[ UVgel aspekt błysk i mat ]

Océ Colorado 1650

Océ Colorado 1650 pozwala na super szybki zadruk materiałów takich jak folie, fototapety czy papiery plakatowe. Ta generacja pozwala na wydruk CMYK w aspekcie zarówno matowym jak i błyszczącym, zależnie od preferencji i wymagań co do efektu końcowego. Wydruk UV GEL cechuje się niebywałą wytrzymałością. Dwa aspekty wykończenia dają możliwość uzyskania efektu tzw. lakieru wybiórczego.

[ UVgel aspekt błysk ]

Océ Colorado 1640

Océ Colorado 1640 pozwala na super szybki wydruk CMYK na materiałach takich jak fototapety czy papiery plakatowe. Druk jest realizowany w aspekcie błyszczącym co daje ciekawy efekt w połączeniu z odpowiednim materiałem. np strukturalnym. Wydruk UV GEL 1640 cechuje się niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

[ DRUK UV FLATBET - SZTYWNE PODŁOŻA ]

HandTop HT3020UV

HANDTOP HT3020UV pozwala na wysokiej jakości nadruki CMYK na twardych podłożach o rozmiarze do 205x305cm, z prędkością nawet do 48 m²/godz. Dzięki użyciu białego pigmentu oraz lakieru jesteśmy w stanie uzyskać wydruki strukturalne i napisy w alfabecie Braille’a. HANDTOP ma szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz dzięki możliwości zadruku materiałów takich jak fronty meblowe, PCV, sklejki, drewno, akryle i kompozyty.

[ ROZKRÓJ CYFROWY ]

ZUND G3 3XL 2500

ZUND G3 3XL 2500 pozwala na rozkrój cyfrowy nożem – materiałów o grubości do 5mm – PCV, tektury, cienkie pianki, fototapety, folie, materiały magnetyczne, tekstylia, tworzywa sztuczne, skóry. A to wszystko ze szwajcarską precyzją oraz w formacie maksymalnym 3050x2500mm. Urządzenie pozwala rozkrajać materiały prosto z zadrukowanej wcześniej rolki. Dzięki nowoczesnej kamerze ICC zapewnia doskonałą precyzję cięcia.

[ FREZ CNC ]

ZUND G3 XL 3200

ZUND G3 XL 3200 przeznaczony jest do materiałów twardszych oraz o grubości od 5 do 19mm. Dzięki frezarce 3,6kW doskonale radzi sobie z PCV, kompozytami, drewnem, MDF, sklejką, akrylami. Maksymalny format to 2050x3050mm. Posiada możliwość fazowania, podfrezowania oraz tzw. V-Cut czyli cięcie pod kątem stosowane do produkcji passe-partout na zamówienie. Nowoczesna kamera ICC zapewnia doskonałą precyzję cięcia. Maszyna pozwala również na znakowanie alfabetem Braille’a

[ CIĘCIE LASEROWE Co2 ]

EuroLaser CO2 XL 3200

Ploter laserowy EuroLaser CO2 XL 3200 o polu roboczym 3050×2100 mm oraz mocy 200W jest największym z serii XL. Ogromne wymiary urządzenia pozwalają na obróbkę dużych formatów materiałów. Przeznaczony do precyzyjnego rozkroju sklejki, akryli, MDF, wykładzin oraz tekstyliów. EUROLASER znajduje duże zastosowanie w branży Automotive (filtry, uszczelki itp.). Precyzyjny rozkrój wydruków jest możliwy dzięki kamerze ICC.

GLS_HYBRID
[ CIĘCIE I GRAWEROWANIE LASEROWE Co2 ]

GLS Hybrid

Laser GLS Hybrid pozwala na grawerowanie mniejszych elementów takich jak sklejki, plexi oraz laminaty i folie grawerskie w formacie maksymalnym 960 x 610 mm. Doskonale nadaje się do znakowania gadżetów np. długopisów, skrzynek, identyfikatorów czy breloków. Stosowany do produkcji tabliczek i oznaczeń dla branży HoReCa- najczęściej z laminatów grawerskich i plexi. Daje również możliwość głębokiego i dokładnego graweru 3D.

[ WYGINARKA ALUMINIUM - LITERY ŚWIETLNE ]

Automatic Letter Bender

Automatic Letter Bender to zautomatyzowana wyginarka do taśm aluminiowych – pozwala dokładnie i z odpowiednią siłą wygiąć aluminiową taśmę, która stanowi bok podświetlanych liter 3D. Dzięki ZUND G3 jesteśmy w stanie wyprodukować kompletny zestaw do wykonania podświetlanych liter i elementów przestrzennych.