Nasza produkcja dopasowana
do Twoich potrzeb

Bogaty wachlarz usług produkcyjnych oraz szeroki zakres działalności. Dzięki nim możemy być rzetelnym dostawcą w systemie private-label. Zaawansowane systemy informatyczne, kolejkowanie zamówień, kontrola jakości na każdym etapie produkcji, półautomatyczne pakowanie – to gwarancja dobrej I trwałej współpracy.

Zróżnicowany park maszynowy

Maszyny dostępne w naszym centrum produkcyjnym pozwalają na obróbkę wielu różnych materiałów m.in. kompozytów, akrylu, sklejki, drewna czy materiałów rolowych. W połączeniu z wydrukiem w różnych technologiach zyskujemy ogromne możliwości przy realizacji zarówno mniejszych jak i większych zleceń.

Lista dostępnych maszyn wraz z opisem technologii znajduje się poniżej:

Druk ekologiczny z białym pigmentem

HP Latex 800W

Urządzenie HP Latex 800 W to możliwość zadruku CMYK + White, która pozwala uzyskać wysoką jakość oraz niestandardowe efekty np. drukując białym pigmentem na ciemnych materiałach lub poddruk punktowy na foliach przeźroczystych. Biały pigment dodatkowo pozwala na wyraźne podbicie koloru. Bardzo ciekawe efekty można uzyskać stosując nośniki metalizowane np. folie lub tapety GOLD / SILVER / COOPER.

Wydruk UVgel w aspekcie matowym i błyszczącym

Océ Colorado 1650

Océ Colorado 1650 pozwala na super szybki zadruk materiałów takich jak folie, fototapety czy papiery plakatowe. Ta generacja pozwala na wydruk CMYK w aspekcie zarówno matowym jak i błyszczącym, zależnie od preferencji i wymagań co do efektu końcowego. Wydruk UV GEL cechuje się niebywałą wytrzymałością. Dwa aspekty wykończenia dają możliwość uzyskania efektu tzw. lakieru wybiórczego.

Szybki druk UVgel w aspekcie błyszczącym

Océ Colorado 1640

Océ Colorado 1640 pozwala na super szybki wydruk CMYK na materiałach takich jak fototapety czy papiery plakatowe. Druk jest realizowany w aspekcie błyszczącym co daje ciekawy efekt w połączeniu z odpowiednim materiałem. np strukturalnym. Wydruk UV GEL 1640 cechuje się niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Druk UV na podłożach sztywnych

HandTop HT3020 UV

HANDTOP HT3020UV pozwala na wysokiej jakości nadruki CMYK na twardych podłożach o rozmiarze do 205x305cm, z prędkością nawet do 48 m²/godz. Dzięki użyciu białego pigmentu oraz lakieru jesteśmy w stanie uzyskać wydruki strukturalne i napisy w alfabecie Braille’a. HANDTOP ma szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz dzięki możliwości zadruku materiałów takich jak fronty meblowe, PCV, sklejki, drewno, akryle i kompozyty.

Precyzyjny rozkrój cyfrowy

ZUND G3 3XL 2500

ZUND G3 3XL 2500 pozwala na rozkrój cyfrowy nożem – materiałów o grubości do 5mm – PCV, tektury, cienkie pianki, fototapety, folie, materiały magnetyczne, tekstylia, tworzywa sztuczne, skóry. A to wszystko ze szwajcarską precyzją oraz w formacie maksymalnym 3050x2500mm. Urządzenie pozwala rozkrajać materiały prosto z zadrukowanej wcześniej rolki. Dzięki nowoczesnej kamerze ICC zapewnia doskonałą precyzję cięcia.

Frezowanie CNC 3,6kW

ZUND G3 XL 3200

ZUND G3 XL 3200 przeznaczony jest do materiałów twardszych oraz o grubości od 5 do 19mm. Dzięki frezarce 3,6kW doskonale radzi sobie z PCV, kompozytami, drewnem, MDF, sklejką, akrylami. Maksymalny format to 2050x3050mm. Posiada możliwość fazowania, podfrezowania oraz tzw. V-Cut czyli cięcie pod kątem stosowane do produkcji passe-partout na zamówienie. Nowoczesna kamera ICC zapewnia doskonałą precyzję cięcia. Maszyna pozwala również na znakowanie alfabetem Braille’a

Wielkoformatowe cięcie laserem Co2

EuroLaser CO2 XL 3200

Ploter laserowy EuroLaser CO2 XL 3200 o polu roboczym 3050×2100 mm oraz mocy 200W jest największym z serii XL. Ogromne wymiary urządzenia pozwalają na obróbkę dużych formatów materiałów. Przeznaczony do precyzyjnego rozkroju sklejki, akryli, MDF, wykładzin oraz tekstyliów. EUROLASER znajduje duże zastosowanie w branży Automotive (filtry, uszczelki itp.). Precyzyjny rozkrój wydruków jest możliwy dzięki kamerze ICC.