ARPI Group zaprasza na Podhale!

Po kilku latach zdalnej działalności w regionie podhalańskim, zdecydowaliśmy się otworzyć punkt obsługi klienta, który zdecydowanie usprawni nam obsługę klientów. Dzięki naszym handlowcom możemy ciągle poszerzać obszar działalności, zdobywać nowych klientów oraz w sprawniejszy sposób komunikować się z obecnymi. Nowo powstałe biuro łączy w sobie najbardziej widowiskowe formy aranżacji, co pozwala Państwu już przy pierwszym spotkaniu poznać paletę produktów i zastosowań jakie oferujemy. W siedzibie posiadamy również mieszalnik farb firmy Zolpan dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczyć w bardzo szybkim czasie nasze produkty w kolorach wybranych przez klienta.

Pracownia reklamy wizualnej

Studio Farb i Dekoracji

Usługi wykończeniowo – dekoracyjne

ARPI Group Podhale pełni funkcje reprezentatywną trzech branż: Arpireklamy, Arpistudio oraz Arpidekoracje. Nasi handlowcy są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy niezliczone liczby produktów dekoracyjnych, reklam oraz usług, dzięki czemu każdy znajdzie optymalne rozwiązanie dla siebie. Setki zadowolonych klientów są naszą najlepszą wizytówką.

Współpraca z fotografem

Współdziałamy z jednym z najwybitniejszych fotografów w Polsce, Adamem Brzozą.
Zakopiańczyk, pasjonat gór i przyrody. Artysta fotografik. Cała przygoda z fotografią zaczęła się u niego właśnie od gór i większość zdjęć została wykonana właśnie tam.  Adam Brzoza jest także twórcą wyjątkowych zdjęć przybliżających odbiorcom różne zakątki świata (Indie, Nepal, Skandynawia, cała Europa). Jest również fotografem National Geographic Polska.

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku,
od godz 08:00 do 16:00 po telefonicznym umówieniu spotkania.

Napisz do nas!